Pierwszy TADHack Global w Warszawie przeszedł do historii!tadhack-warsaw-group

W 15-16 października, w sobotę i niedzielę w salach i-View w Warszawie spotkali się programiści oraz entuzjaści technologii telekomunikacyjnych żeby poznawać nowe technologie, inspirować się wzajemnie i realizować nietuzinkowe pomysły.

W ramach wydarzenia Telestax zaprezentował swoją technologię RestComm ułatwiającą tworzenie aplikacji komunikacyjnych za pomocą intuicyjnego GUI. Natomiast Play przedstawił swoje API, które umożliwia wykorzystanie wielu funkcji infrastruktury operatora telekomunikacyjnego.

Po intensywnych sesjach programowania zostały zaprezentowane ciekawe pomysły i rozwiązania – filmy z prezentacji znajdziecie na YouTube:

TADHack Global 2016 Warsaw pitches

Po prezentacjach odbyły się obrady jury w skład, którego weszli przedstawiciele Telestax, T-Mobile Polska, Play oraz ProIDS, które postanowiło przyznać następujące nagrody:

  • Grzegorz Siehień – CloudIVR.io Restcomm Backend – nagroda 1000 USD TADHack Warsaw, przyznana przez Telestax
  • Bartosz Krok – Smart Alarm, hack IoT nagrodzony przez Play smartofonem Huawei Honor 8
  • Adrian Orłowski – N.I.M.R. Concept – 1500 zł nagroda specjalna od T-Mobile Polska
  • Paweł Stobiński – Drive Safe – 1500 zł nagroda specjalna od T-Mobile Polska
  • Adam Kożuchowski – Easy Voter (EzVoter) – 1500 zł nagroda specjalna od T-Mobile Polska

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęc i filmów z wydarzenia:

wp_20161016_15_22_38_rich

Galeria

Warszawski TADHack był częścią TADHack Global. W sumie, we wszystkich lokalizacjach zarejestrowało się ponad 2600 uczestników, zaprezentowano ponad 170 projektów i pomysłów. Filmy z prezentacji pomysłów z całego świata znajdują się na YouTube na profilu TADHack Events. Lista nagrodzonych projektów z całego świata została opublikowana 19.10 na oficjalnym blogu TADHack – wpis TADHack 2016 Winners.

Zpraszamy na następny TADHack Global 2017 za rok!

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

Zamknij